Marge Inovatif Hijyen Teknolojilerine Hoş Geldiniz

Saray Mah. Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Office Park 2.Blok K:10 Ümraniye-İstanbul

Okul Dezenfeksiyonu

Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile Okul Dezenfeksiyonu

Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile Okul Dezenfeksiyonu

Çocuklarımız geleceğimiz ve en değerli varlıklarımızdır. Onların sağlıkları her şeyden daha önemlidir. Her sene tedavilere karşı direnç kazanan virüs salgınları tekrar tekrar çocuklarımızı ve dolayısı ile bizleri etkilemekte, sağlık harcamalarımızla birlikte iş ve moral kayıplarımız artmaktadır.

Yaşam alanlarımızı temizlemek, sağlıklı beslenmek ve aldığımız önlemler çoğunlukla salgın hastalıkların önüne geçememektedir. Çözüm ise modern dezenfeksiyon yöntemi olarak nano gümüş iyon teknoloji ile yaşam alanlarımızın tüm yüzeylerini uzun süreli olarak antimikrobiyal hale getirmektir.

Nano gümüş iyon teknolojisi ile virüs ve bakteriler uzun süreli olarak yok edilebilmektedir. Çoğalmaları baskı altında tutularak hasta edici nüfusa ulaşmalarına engel olunmaktadır. Bu sayede çocuklarımızın defans mekanizmaları gelişebilmekte ve hasta olma sıklık oranları azalmaktadır. Okullarda yer alan her alan yüzeyi bir ameliyathane kadar hijyen hale getirilerek, çocuklarımız hastalanmadan gerekli koruma sağlanmaktadır.

Evlerimiz, iş yerlerimiz ve okul servisleri de bu teknoloji sayesinde dezenfekte edilerek antibakteriyel koruma etkisi kat be kat artırılmış olunur.

  • Uygulama önce ve sonrasında risk analizi yapılır ve raporlanır
  • Görsel sertifika, stickerlar
  • Okul adına özel veli bilgilendirme maili
  • 2 adet servis ücretsiz dezenfekte edilir

Kampanya koşullarının hakları saklıdır. İçeriği güncellenir ve değiştirebilinir.

Okulunuzu 6 Ay Boyunca Salgın Hastalıklardan Koruyabilirsiniz.
Nano gümüş iyon teknolojisi ile uzun süreli antimikrobiyal koruma sağlanabilir.

Nano gümüş iyonları içeriğindeki gümüşün iyonlaşması ile birlikte yüzeylerde uzun süreli antibakteriyel koruma sağlar. Ar-Ge ve patentinin özelliği sayesinde anti-viral etkenlik göstererek etraftaki bakteri kendine çekerek yok etme özelliği sağlamaktadır.

Tüm yüzeylere soğuk sisleme yöntemi ile uygulanarak el değmeden tüm kapalı alanlar ve yüzeyleri uzun süreli koruma altına alınır.
Nano teknoloji sayesinde gümüşün yüzey alanı artırılarak etkenliği 1000 kat artırılmış ancak aktif madde kullanımı minimumda kalması sağlanmıştır. Böyle yüzeylere ve çevreye minimum aktif madde ile maksimum etkenlik sağlanmış olur.

Yüksek düzey geniş spektrumlu etkisi ile gram pozitif, gram negatif bakteri ve virüslere etki eder ve çoğalmalarına engel olur. Kokusuzdur, çevreye, insanlara, hayvanlara zarar vermez biyosidal ruhsat risk ibaresi boştur. Yüzeylerde korozif etki yapmaz leke bırakmaz. Tekrar silmenize ve sıvama işlemleri yapmanıza gerek kalmaz. İdeal bir dezenfektandır.

Hemen Bize Ulaşın

Bize ulaşın