Marge Inovatif Hijyen Teknolojilerine Hoş Geldiniz

Saray Mah. Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Office Park 2.Blok K:10 Ümraniye-İstanbul

Belediye Dezenfeksiyonu

Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile Belediye Dezenfeksiyonu

Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile Belediye Dezenfeksiyonu

Hizmetin her çeşidi kutsaldır. Halkımıza en iyi hizmeti vermek için çalışan belediyelerin hizmet kalite ve çeşitliliğine katkı yapmak en büyük amaçlarımızdan biridir. Belediyelerin hizmet alanların da sadece dış mekanlar değil iç mekanlar da son derece önemlidir.
Özellikle okullar, ibadethaneler, sosyal kurumlar, çalışma ofisleri, ulaşım ve evlerde hasta bakım hizmeti, belediyeler tarafından halkımıza en iyi hizmeti vermek için uygulanmaktadır. Farklılık yaratmak isteyen, toplum sağlığını yakından ilgilendiren temizlik hizmetleri çoğu zaman tek başına yeterli olmayabilir. Bu anlamda verilen hizmetler de farklılık yaratmak isteyen belediyelerimiz için nano teknoloji ile antibakteriyel dezenfeksiyon çok önemli bir destek sağlayacaktır.

Gümüş iyonları ile yaşam alanlarının uzun süreli dezenfekte edilmesiyle halkımızın salgın hastalıklara yakalanma riski azalacak, sağlık harcamalarımız düşecek ve yaşam konforumuz ile iş verimliliğimiz artacaktır.
Bu aşamada belediyelerimiz ile iş birliği yapmaya ve bu hizmetten halkımızı faydalandırmak için gerekli uygulamaları yapmaya hazırız.

Yılda milyonlarca kişi tarafından her gün ziyaret edilen ibadethanelerimiz salgın hastalıkların üreme merkezi olmasın.

Nano Gümüş İyon Teknolojisi

Nano gümüş iyonları içeriğindeki gümüşün iyonlaşması ile birlikte yüzeylerde uzun süreli antibakteriyel koruma sağlar. Ar-Ge ve patentinin özelliği sayesinde anti-viral etkenlik göstererek etraftaki bakterileri kendine çekerek, yok etme özelliği sağlamaktadır.
Tüm yüzeylere soğuk sisleme yöntemi ile uygulanarak el değmeden tüm kapalı alanlar ve yüzeyleri uzun süreli koruma altına alınır ve dezenfekte olmuş olur.

Nano teknoloji sayesinde gümüşün yüzey alanı artırılarak antibakteriyel ve dezenfeksiyon etkenliği 1000 kat artırılmış ancak aktif madde kullanımı minimumda kalması sağlanmıştır. Böylece yüzeylere ve çevreye minimum aktif madde ile maksimum etkenlik sağlanmış olur. 
Yüksek düzey geniş spektrumlu etkisi ile gram pozitif, gram negatif bakteri ve virüslere etki eder ve çoğalmalarına engel olur. Kokusuzdur, çevreye, insanlara, hayvanlara zarar vermez biyosidal ruhsat risk ibaresi boştur. Yüzeylerde korozif etki yapmaz leke bırakmaz. Tekrar silmenize ve sıvama işlemleri yapmanıza gerek kalmaz. İdeal bir dezenfektandır.
Uygulandığı tüm yüzeylerde uzun süreli antibakteriyel etkenlik gösterir

Faydaları

  • Uygulama yapılan ortamlarda hastalanma oranının süratle düştüğü, ayrıca ter ve ayak kokularının yok olduğu tespit edilmiştir.
  • Temizlik ve hijyen için yoğun kullanılan kanserojen kimyasalların azaltılması ile kanser vakalarında gerileme olacaktır.
  • Kuruluşunuz, halkımıza koruyucu sağlık hizmeti de veren marka değeri çok yüksek bir kuruluş olacaktır.
  • Çalışanlarınızın da sağlığını koruma altına aldığınız için iş gücü kaybınız azalacak ve verimlilik artacaktır.
  • Hizmet kalitenizde diğer rakiplerinize oranla farklılaşacaksınız.

Uygulama

  • Temizlik sonrası  ULV cihazı kullanarak soğuk sisleme yöntemi ile tüm yüzeyler el değmeden  nano gümüş ile kaplanır.Mikroorganizmaların barınabileceği dezenfekte edilememiş hiçbir yer bırakılmaz.
  • Uygulama 5-10 dakika sürer (m2 ye bağlı olarak), kısa bir süre beklendikten sonra havalandırılır, kullanıma açılır.
  • Klimaların, filtreleri çıkartılmalı, yıkanmalı,  kurutulduktan sonra nano gümüş iyonları ile kaplanabilir.
  • Uygulama sonrası herhangi bir silme ve temizlik işlemi yapılmaz. Nano gümüş taneleri yüzeylerde gözle görülmeyen bir film tabakası oluşturur ve uzun süreli hijyen koruması sağlar.

Hemen Bize Ulaşın

Bize ulaşın